Modë

Shalli është aksesori perfekt për çdo veshje, por shpesh ju ndodh të dini vetem disa modele të thjeshta se si t’a rregulloni atë. Sot kemi vendosur t’ju sugjerojmë disa modele të cilat do t’ju ndihmojnë të ndryshoni sadopak atë lidhjen klasike të shallit, që tashmë besoj është bërë dhe monotone. Mjafton që të keni pak durim, si dhe të merrni disa nga shembujt që do ju paraqesim më poshtë. Një lidhje apo ndryshim modeli në shallin tuaj është një detaj i vogël, ndoshta dhe jo…

Tue 02, 2013 | 12:15:12 PM | Modë - Slider
 • Manikyra “French” është mjaft e njohur për femrat e të gjitha moshave, është i thjeshtë per t’u përgatitur dhe ju dhuron duarve tuaja një pamje…

 • Që të perfeksioni look-un tuaj normalisht që duhet t’a shoqëroni atë me aksesorët e duhur. Aksesorët në stilin tuaj kanë të bëjnë me bylyzykët, varëset,…

 • Amanda Seyfried  është një aktore e re dhe shumë simpatike. Ajo gjithmonë është pëlqyer për pamjen e saj ëngjëllore, për sytë blu dhe buzëqeshjen rrëzëllitëse….

 • Dizajne të reja vetëm për ju. M.I.S.S dhe Minx janë bashkuar së bashku për të krijuar posaçerisht për ju një larmishmeri dizajnesh abstrakte, dhe shumëngjyrëshe….

 • Shumica e femrave kanë probleme me volumin e flokëve, por nëse keni flokë të trashë e të shëndetshëm nuk është gjë e keqe. Përkundrazi është…

 • Këtë vit marka ikonë e produkteve kozmetike është fokusuar të sjellë krijime nga më të ndryshmet vetem me qëllimin për të plotësuar kërkesat dhe dëshirat…

 • Marka e njohur  franceze e modës A.P.C ka zgjedhur një linjë atraktive dhe me të vertetë goditëse për syrin vëzhgues në prezantimin e saj, në…

 • TË TJERA

 • China Glaze ka prezantuar pigmentet që do…

 • Kjo markë sapo ka prezantuar setin fotografik…

 • Koleksioni “Miu Miu” pranverë 2013, ka mbledhur…

 • Shikoni koleksionin e modës së lartë pranverë,…

 • Udhëtoni pak në boten e sofistikimit dhe…

 • Befasues, mbreslënës dhe dizajne elegante dominojnë në…